Mikroautobusu nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusu nuoma Klaipėdoje - vykdoma sezono metų, su patogiais mikroautobusais 8, 16, 20, 23, 25, bei 30 vietų. Siūlome tokias paslaugas kaip:
- Keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėda;
- Autobusiukų nuoma Klaipėda;
- Krovininių mikroautobusų nuoma;
- Krovininių automobilių nuoma Klaipėda;
SUSISIEKTI
Mikroautobusu nuoma Klaipėdoje

Mikroautobuso nuoma Klaipėda 

Mikroautobuso nuoma Klaipėda - populeriausia paslauga vasaros sezono metų. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų kelione į paplūdimį, šventę ar ekskursiją su draugais ar šeima. Patogūs mikroautobusai ir patyrę vairuotojai užtikrins Jums malonų ir saugų kelionės patirtį.
SUSISIEKITE
KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KLAIPĖDOJE

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KLAIPĖDOJE

Keleiviniu mikroautobusų nuoma Klaipėdoje - vykdoma su vairuotojų jau daug metų, kainą nuo 15 eur/val. Ar tai ekskursija ar atostogos palikite transporto rūpesčius mums. Mūsų mikroautobusose yra įrengta kondicionavimo sistema, galite klausitys radio arba muzikos pagal savo norus,  o patogiausios kėdės leis atsipalaiduoti ant tiek kad net nepastebėsite kelionės trukmės

AUTOBUSIUKŲ NUOMA KLAIPĖDA

Autobusiukų nuoma Klaipėda - mes siūlome plačias paslaugas su mūsų autobusais ir mikroautobusai. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu, ir Jūsų renginys taps dar sėkmingesnis! Žemiau pateikiame populiariausias mūsų paslaugas
Keleivių pervežimas Vilnius - Klaipėda

Keleivių pervežimas Vilnius - Klaipėda

Ar ieškote puikaus būdo praleisti atostogas Lietuvos pakrastyje? Mūsų įmonė siūlo  keliones su komfortiškais autobusais iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal.
Bernvakariai - Mergvakariai Klaipėdoje

Bernvakariai - Mergvakariai Klaipėdoje

Planuojate neįprastą bernvakarių ar mergvakarių šventę Klaipėdoje? Mes pasirūpinsime, kad Jūsų grupė būtų patogiai ir saugiai pervežta į populiarius Klaipėdos pramogų centrus, restoranus ar barus.
Mikroautobusų nuoma su vairuotojų Klaipėda

Mikroautobusų nuoma su vairuotojų Klaipėda

Mikroautobusų nuoma su vairuotojų Klaipėda - populiariausia paslauga kuria vykdome visos vasaros metų 

 Ekskursijos Klaipėdoje

         Ekskursijos Klaipėdoje 

Su mūsų komfortišku transportu galėsite lengvai aplankyti populiariausias Klaipėdos vietas, tokias kaip senamiestis, jūros muziejųs, akvaparkas ir daugelių kitų įdomių vietų
Daugiau ekskusiju rasite čia
Krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Yra daug norinčių leisti visą vasarą prie Jūros ir mėgautis juodo oro gaiva, supranta, kad lengvoja mašina tiesiog netelps tiek daug daiktų. Todėl mes siūlome išsirinkti talpiausią mikroautobusą.
Vestuvės Klaipėdoje

           Vestuvės Klaipėdoje

Jau daug metų mes teikiame šią paslaugą ir pastebime, kad vestuvės Klaipėdoje tampa vis populiaresnės. Todėl kviečiame Jus pasirūpinti savo transportu iš anksto su mumis. Mūsų patirtis ir profesionalumas užtikrins, kad Jūsų vestuvės būtų ne tik ypatingos, bet ir patogios.
UŽSAKYTI
+37065870000
info@mikroautobusunuomalt.info
Savanorių pr. 11-105/0
Autoskelbimai Jums
I-VII: 00:00 - 24:00
Mes darome viską, kad mūsų klientai liktų patenkinti Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:
Privatumo politika
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram